Menu
Strona główna
Start
Kolekcja polecana
Meble dębowe
Komplety stylowe
Komplety nowoczesne
Narożniki stylowe
Narożniki nowoczesne
Szezlongi
Sypialnie
Sypialnie nowoczesne
Stoły, ławy, krzesła
Środki do pielęgnacji mebli
Wzorniki
Cennik
O nas
Kontakt
Statystyka
Odwiedziło nas: osób
O nas


Od 15 lat firma „U Holendra” służy klientom w wyposażaniu domów i biur w meble stylowe (dębowe), o najwyższej jakości i niepowtarzalnym ciepłym klimacie. Stworzyliśmy również salon – galerię meblową, w której przenikają się konserwatywne linie z dębiny z lekkimi formami o charakterze „Ludwik”. Aby móc obsługiwać różnorodnego klienta, proponujemy komplety wypoczynkowe naszej produkcji, a także niepowtarzalne komplety importowane z Holandii, produkowane na bazie używanych - unikalnych stelaży dębowych po renowacji.

Wszystkie kolekcje mebli stylowych to I klasa - najwyższa półka - oczywiście w cenach producenta. Dla bardzo wymagających klientów stworzyliśmy kolekcję niepowtarzalnych mebli z Holandii z drugiej ręki, będącymi raczej galerią niż sklepem. W której klimat tworzą dodatki: bibeloty, lampy, dywaniki, wycieraczki, porcelana oraz tysiące elementów wyposażenia wnętrz.

Od lat proponujemy fachową pomoc i doradztwo w doborze mebli. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Rozwijamy ofertę, poszerzamy ją o nowe pozycje. Wybieramy dla Państwa niepowtarzalne egzemplarze, aby odróżniały się od „nudnej” ofert tzw. normalnych sklepów.
Jesteśmy dumni, że pomysł sprzed 10 lat zaowocował dzisiaj, tak bogatą ofertą nie tylko mebli. Dzisiaj sprostamy gustom najbardziej wyrafinowanych klientów.


Do państwa dyspozycji,
Piotr Flak
U HOLENDRA